„Pabėgimo kambarys“ – jaudinantis, kupinas nuotykių bei neišdildomų įspūdžių žaidimas. Žaidimo metu reikės išspręsti įvairius galvosūkus ir taip ištrūkti iš kambario greičiau nei per 60 minučių. Kambario viduje būsite su savo komanda (šeima, draugais ar kolegomis), todėl norėdami laimėti šį žaidimą turėsite kartu tartis, strateguoti ir dirbti kaip vienas kumštis. Puikiai tinka gimtadienio, įvairių kitų švenčių paminėjimams ar darbovietės komandinio darbo stiprinimui.

Pradžioje jūsų komanda įeis į tam tikrai temai pritaikytą „pabėgimo kambarį“ (kalėjmą, kazino, apleistą pastatą, karo bazę ir pan.), kuriame atėjęs vadovas paaiškins užduotį ir išeis. Durys užsidaro. Laikas pradeda eiti nuo 60 minučių atgal. Komanda pradeda žvalgytis kas kur, stengdamiesi ištirti kiekvieną kambario žingsnį, kad rastų kokių nors užuominų. Ką reiškia ši mirksinti raudona lemputė? Kur veda šie ant žemės palikti pėdsakai? Ar girdėjot šį garsą? „Pabėgimo kambario“ nuotykiai prasidėjo! Laikas eina! Ar tu ir tavo draugai yra pakankamai gudrūs, kad išaiškintų kambario slepiamas paslaptis ir ištrūktų į laisvę?

„Pabėgimo kambarys“ yra smagus, saugus, valandos trukmės žaidimas, kuriame tu ir tavo draugai turės surasti užuominas ir išspręsti užduotis, kad ištrūktų iš „užrakinto“ kambario. Tokio tipo laisvailaikio praleidimas yra daug smagesnis nei žaisti „Candy Crush“ tūkstantąjį kartą, daug laubiau įtraukiantis nei filmai ir daug labiau stimuliuojantis smegenis bei ugdantis mąstymą, strategavimą nei lazerių kambarys ar dažasvydis. Pirmasis „pabėgimo kambarys“ buvo atidarytas 2012 JAV, kuris sulaukė didžiulio pasisekimio, o šiandien pasaulyje tokių kambarių skaičiuojama daugiau nei 4 tūkstančius.

Taip pat šį žaidimą gali žaisti beveik visi. Užrakinto kambario nuotykiai tinka betkokio amžiaus ar fizinių galimybių žmonėms, nes yra daug įvairiam amžiaus cenzui pritaikytų kambarių. Užsisakant „pabėgimo kambarį“ dažniausiai reikės nuo dviejų iki dvylikos žmonių (optimalus variantas 7-8 žmonės). Kai kurie žmonės pirmame kambaryje tik apšyla, todėl niekas nedraudžia užsisakyti du „pabėgimo kambarius“ vieną po kito.