„Pabėgimo kamabarys“ – naujoviškas, pilnas netikėtumų ir galvosukių žaidimas. Pagrindinis tokio tipo žaidimų tikslas yra suprasti kambaryje pateiktas užuominas, ieškoti naujų, spręsti užduotis, greitai dirbti komandoje, nes kambaryje turite tik 60 minučių į kurias reikia sutilpti. Ši pramoga gerai tiks paminėti šventėms, gimtadieniams, stiprinti darbo kolektyvą, o gal net rasti tarp jų lyderį.

Susirinkus komandai į tam tikrai temai pritaikytą „pabėgimo kambarį“ (piratų laivas, kalėjmas, karo bazė ir pan.) bus paaiškintos taisyklės ir tvarka. Durys užsivers. Laikas pradės eiti. Jūsų komanda pradeda žvalgytis po kambarį ir ieškoti įvairių užuominų, kurios padės arba suklaidins sprendžiant užduotis ir atskleidžiant kambario paslaptis. Mirksinčios lemputės, senos knygos, rankraščiai, seifai, stalčiai ir kitos dekoracijos kartais klaidina, o kartais padeda ištrūkti iš „pabėgimo kambario“. Ar jūs ir jūsų komanda pakankamai protingi, kad išspręstumėte įvairius galvosūkius ir įmintumėte kambario paslaptis?

„Pabėgimo kambarys“ yra puikus, saugus, valandą trunkantis žaidimas, kuris palieka neišdildomus įspūdžius. Toks laisvalaikio praleidimas yra daug įdomesnis nei tūkstantoji „Candy Crush“ partija, daug labiau įtraukiantis nei kinas ir daug labiau skatinantis strateguoti nei lazerių kambarys ar dažasvydis. „Pabėgimo kambariai“ atsirado JAV 2012 ir jau po metų susilaukė didžiulio populiarumo. Šiandien pasaulyje yra skaičiuojama daugiau nei 4,000 „pabėgimo kambarių“ ir jų skaičius vis auga. Sėkmingai įvykdžius „pabėgimo kambario“ užduotis daugeliui žmonių tai būna tik pradžia, nes vėliau jie aplanko dar daug „pabėgimo kambarių“ ir tai tampa puikiu laisvalaikio praleidimo būdu.

„Pabėgimo kamabariai“ tinka viso amžiaus žmonės, kadangi jų yra ir suaugusiems, ir vaikams, ir +14, ir +16. „Pabėgimo kambario“ kamandą sudaro nuo 2 iki 12 žmonių (visuose kambariuose skirtingai), dažniausiai rekomenduojamas žmonių skaičius komandoje yra 4-6. Kai kurioms komandoms taip patinka žaidimas, kad pirmas pabėgimas jiems būna tik apšilimas, todėl tokiems žaidėjams rekomenduojame užsisakyti du kambarius iškarto.